1. Самопідрулюючий триелементний залізничний вагонний візок, який включає: надресорну балку, встановлену поперечно між першою та другою боковинами і має перший і другий кінці, кожний з яких пружно скріплений з відповідною однією з першої та другої боковин, колісні пари, встановлені в зазначених боковинах з можливістю самопідрулювання, першу групу гасителів коливань, встановлених з можливістю роботи між першим кінцем надресорної балки та першою боковиною, і другу групу гасителів коливань, встановлених з можливістю роботи між другим кінцем надресорної балки та другою боковиною, при цьому перша група гасителів коливань включає перший і другий гасителі коливань, причому перший гаситель коливань встановлений у поперечному напрямку всередині другого гасителя коливань, кожний з першого та другого гасителів коливань має опорну поверхню, розташовану з можливістю переміщення відносно до відповідної сполучальної поверхні в місці фрикційної взаємодії при переміщенні надресорної балки щодо зазначених боковин, а перший і другий гасителі коливань виконані з можливістю незалежного підпружинення.

2. Візок за п. 1, у якому перша група гасителів коливань включає третій і четвертий гасителі коливань, причому перший, другий, третій і четвертий гасителі коливань розташовані з утворенням чотирикутної конфігурації.

3. Візок за будь-яким із пп. 1-2, у якому один із зазначених гасителів коливань містить клин гасителя коливань, а опорна поверхня є першою лицьовою поверхнею зазначеного клина, причому клин гасителя коливань має другу лицьову поверхню, розташовану під нахилом щодо першої лицьової поверхні та призначену для взаємодії з відповідним похилим приймальним засобом у зазначеній балці, причому між першою та другою лицьовими поверхнями утворений первинний кут гасителя коливань, що становить щонайменше 35 градусів.

4. Візок за будь-яким із пп. 1-3, у якому коефіцієнт статичного тертя між зазначеними опорною поверхнею та сполучальною поверхнею й коефіцієнт динамічного тертя між зазначеними опорною поверхнею та сполучальною поверхнею мають відповідні значення, які відрізняються один від одного не більше ніж на 20 %.

5. Візок за будь-яким із пп. 1-3, у якому коефіцієнт статичного тертя між зазначеними опорною поверхнею та сполучальною поверхнею й коефіцієнт динамічного тертя між зазначеними опорною поверхнею та сполучальною поверхнею по суті рівні.

6. Візок за будь-яким із пп. 1-5, у якому зазначені коефіцієнти тертя лежать у діапазоні від 0,2 до 0,35.

7. Візок за будь-яким із пп. 1-6, у якому зазначений візок має вузол сполучення надставки підшипника з буксовою щелепою, що включає качалку, виконану з можливістю забезпечення поперечного хитання зазначених боковин і з можливістю забезпечення самопідрулювання цього візка.

8. Візок за будь-яким із пп. 1-6, у якому зазначений візок має вузол сполучення надставки підшипника з буксовою щелепою, що включає елемент для самопідрулювання й елемент, виконаний з можливістю забезпечення поперечного хитання зазначених боковин.

9. Візок за п. 8, у якому зазначений вузол сполучення надставки підшипника з буксовою щелепою включає щонайменше один пружний елемент.

10. Візок за будь-яким із пп. 1-6, у якому зазначений перший гаситель коливань створює першу силу F1 тертя при переміщенні надресорної балки за напрямком вгору щодо зазначеної боковини та другу силу F2 тертя при переміщенні надресорної балки за напрямком вниз щодо боковини, причому значення першої та другої сил тертя в цілому відповідають один одному.

11. Візок за п. 10, у якому співвідношення значень Fl:F2 лежить у діапазоні від 2/3 до 3/2.

12. Візок за п. 11, у якому співвідношення значень F1:F2 лежить у діапазоні від 3/4 до 5/4.

13. Візок за п. 10, у якому арифметична сума значень F1 і F2 першої групи гасителів коливань лежить у діапазоні 4000-5000 фунтів (18,000-22,500 N).

14. Візок за п. 10, у якому перший гаситель коливань має первинний кут клина, що становить більше 35 градусів.

15. Візок за будь-яким із пп. 1-14, у якому зазначений візок має граничне розрахункове навантаження на рейку за масою брутто та має поперечну жорсткість, що включає поперечну жорсткість хитання та жорсткість на поперечний зсув основних ресорних комплектів, причому під час роботи візка при його розрахунковому граничному навантаженні зазначена поперечна жорсткість кочення має менше значення, ніж зазначена жорсткість на поперечний зсув.