1. Спосіб створення єдиного автоматизованого інформаційного простору транспортних послуг, що включає передачу даних з електронного пристрою замовника з попередньо інстальованим додатком виклику транспортного засобу, визначення координат за допомогою заданої адреси та (або) за допомогою GPS-приймача, та (або) за допомогою карти місцевості, визначення найближчих до замовника транспортних засобів, отримання вибраним водієм транспортного засобу даних про замовлення та замовника, підбір транспортного засобу, який відрізняється тим, що за допомогою додатку виклику транспортного засобу незалежно від місця знаходження замовника та (або) водія транспортного засобу, сканують заданим додатком місцевість для визначення найближчого до замовника транспортного засобу, вибирають вид транспортного засобу для перевезення, додатково інсталюють додаток на отримання замовлень в електронний пристрій водія транспортного засобу, водій транспортного засобу отримує замовлення на такий пристрій в режимі он-лайн напряму від замовника, за допомогою додатків прораховують траєкторію шляху та (або) час поїздки, та (або) тарифи на послуги.

2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як електронний пристрій використовують телефон та (або) планшет, та (або) смартфон, та (або) комунікатор, та (або) комп'ютер.

3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що замовник в електронному пристрої задає параметри для пошуку транспортного засобу, а водій в електронному пристрої задає параметри для фільтрування замовлень.

4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що задають такі параметри, як місце надання послуг та (або) вартість послуг, та (або) категорії транспорту, та (або) час надання послуги.

5. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що переводять кошти за використання додатку з балансу водія автоматично з моменту використання платних сервісів.

6. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що замовник оцінює якість роботи водія в додатку.

7. Спосіб за п. 6, який відрізняється тим, що для проведення оцінки замовник натискає клавішу "небезпечний водій" та (або) "гарний водій", та (або) "постійний водій".

8. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що водій формує список замовників в електронному пристрої з додатком.

9. Спосіб за п. 8, який відрізняється тим, що водій формує список, визначаючи тип замовника, натискаючи клавішу "небезпечний клієнт" та (або) "недобросовісний клієнт", та (або) "постійний клієнт".

10. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що замовник формує список постійних адрес із примітками та робить замовлення автоматично, натисканням однієї клавіші;

11. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що розрахунки між водієм та замовником проводять без посередників.

12. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як транспортні засоби застосовують легкові автомобілі та (або) мікроавтобуси, та (або) вантажні фургони, та (або) великовантажні автомобілі, та (або) автомобілі-евакуатори, та (або) гелікоптери, та (або) літаки авіа-таксі, та (або) судна водного таксі, та (або) соціальне таксі, та (або) мототаксі, та (або) таксі-готелі, та (або) попутний транспорт міжміських пасажирських перевезень.

13. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що в додатку для отримання замовлень вказують принаймні два типи транспортного засобу та їх параметри.

14. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що при виникненні небезпеки водій натискає клавішу виклику допомоги в додатку та надсилає сигнал про виникнення небезпеки іншим водіям системи, що містить координати водія та координати місця небезпеки.

15. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що при виникненні небезпеки замовник натискає клавішу виклику допомоги в додатку та автоматично надсилає сигнал про виникнення небезпеки на заздалегідь вказані телефонні номери, що містить координати про водія, транспортний засіб та місце небезпеки.