Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності»
НовиниДовідкаРеєстраціяПодання заявкиКориснi матеріали
Навiгацiя

Новини

Довідкова інформація

Реєстрація користувача

Подання заявки

Корисні матеріали

Ласкаво просимо до системи подання електронних заявок!

Щодоби з 02:00 до 04:00 подання заявок буде неможливим через технологічну перерву!

Шановні заявники!

У зв’язку з припиненням надання Укрпатентом електронних довірчих послуг повідомляємо, що з 18 грудня 2019 року підписання електронних документів кваліфікованим електронним підписом з використанням сертифіката і закритого ключа, виданих Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Укрпатенту, буде неможливим. Для підписання електронних документів заявок вже сьогодні можна використовувати кваліфікований електронний підпис інших кваліфікованих надавачів електронних послуг України. (інструкція)


КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ЗАЯВНИКІВ
тел.: (044) 285-85-88, (044) 254-38-13, (044) 494-06-63, (044) 494-06-88


КОНСУЛЬТАЦІЇ З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ

Система подання електронних заявок (СПЕЗ-1)
винаходи, корисні моделі, знаки для товарів та послуг
тел.: (044) 494-05-57 лист адміністратору

Система подання електронних заявок (СПЕЗ-2)
промислові зразки
тел.: (044) 494-05-57 лист адміністратору

Система електронної взаємодії закладу експертизи (СЕВ ЗЕС)
всі об’єкти
тел.: (044) 494-05-53 лист адміністратору


   Система подання електронних заявок забезпечує заявникам та їх повіреним особам (патентним повіреним) сучасний та зручний спосіб подання заявок.
   Основні переваги системи:

  • скорочення загального строку обробки заявки починаючи від її подання до публікації;
  • зниження кількості помилок в матеріалах до патенту, що публікується;
  • скорочення витрат на ведення діловодства та підготовку матеріалів за заявками.

   Звертаємо Вашу увагу на те, що Порядком роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 11 листопада 2014 р. № 1886/5, та існуючою он-лайн системою подання заявок на об’єкти промислової власності не передбачено надсилання паперового примірника бланку заявки (з зазначенням того, що це паперова копія електронної заявки).
   Також по заявкам, які подані через систему електронного подання заявок, документи від Укрпатенту не надситаються поштою!

У разі подання заявки на об’єкт права інтелектуальної власності у формі електронного документа заявник (його представник) не подає цю заявку на паперовому носії на адресу закладу експертизи. При одержанні закладом експертизи паперового примірника попередньо поданої електронної заявки, діловодство буде здійснюватися за одержаною електронною заявкою. Див. п.4.15 Загальних вимог

З часу надходження заявнику (його представнику) розписки закладу експертизи, що засвідчує факт, дату і час одержання електронної заявки на об’єкт права інтелектуальної власності, повторне надсилання цієї заявки не допускається. У разі повторного надсилання цієї електронної заявки на адресу сервера закладу експертизи через його веб-сайт вона буде вважатися новою заявкою. Див. п.5.3 Загальних вимог

   Система електронного подання заявок введена у промислову експлуатацію за дорученням голови Державної служби інтелектуальної власності України № 34 від 01.10.2015.(посилання)

Укрпатент 2018